سرچ کاربری یک تجربه کاربری طراحی سایت

0
23
سرچ در طراحی سایت
سرچ در طراحی سایت
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

تجربه کاربری طراحی سایت

تجربه کاربری طراحی سایت

طراحی سایت درایران

طراحی سایت مدرن

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت و تبلیغات

طراحی سایت ،

بهینه سازی سایت

 

تجربه کاربری خوب طراحی سایت (UX) به چگونگی بدون مشکل و کاربردی بودن جستجو یک کاربر می باشد که می تواند در یک سایت به جستجو بپردازد.

متاسفانه، واقعیت این است که حرف زدن در ارتباط با طراحی سایت کردن برای تجربه عالی کاربران بسیار آسان تر از عمل کردن به آن می باشد. برای میانگین جستجوکننده های اینترنت، جستجو در وب سایت های مورد علاقه شان بسیار آسان و ساده تر است،

زیرا آن ها در ارتباط با عملکرد های موجود در وب سایت بارها به فکر نمی پردازند، زیرا هر چیزی به همان روشی کار می کند که از آن انتظار می رود. خوب، خوشبختانه شما طراحان تجربه کاربری را می توانید بیابید که این امر را برای شما انجام دهند.

یک طراحی تجربه کاربری بدون مشکل و کاربردی باعث نمی شود که کاربر درباره این که چه اتفاقاتی در مراحل بعدی در وب سایت می افتد، بارها به فکر بپردازد.

در عوض، این طراحی تجربه کاربری باید با نیازها و عملکرد های کاربران مطابقت یابد و برای آن ها طبیعی به نظر برسد. اگر کاربر در درک کردن کارهایی که باید انجام دهد، لحظات سختی را سپری کند، بیشتر تمایل دارند تا از سایت خارج شده و زودتر خسته می شود.

این مورد مخصوصا در میان طراحی تجربه کاربری یا طراحی وب سایت ها در گوشی های همراه صدق می کند که انتظار برای بارگیری بیشتر و میزان صبر و حوصله افراد کمتر می باشد.

به علاوه برای بهینه سازی وب سایت در گوشی و ابزار های همراه، در این مقاله ۱۰ توصیه ای وجود دارد که در طراحی سایت خود می توانید به کار ببرید و جستجو کاربران را در سایت خود بدون مشکل و کاربردی بسازید.

۱٫طراحی سایت خود را ساده بسازید.

داشتن یک طرح بندی منظم و ساده زمانی که بحث تجربه کاربری می شود، نقش بسزایی دارد. کاربران شما زمانی که با محتواهای تان برخورد می نمایند که بسیار متمرکز می باشند،

انتخاب دیگری جز تعامل برقرار کردن با آن ها در بر ندارند. این مورد تعاملات آسان تر را ممکن می سازند و دردسرها را کاهش می دهد. به علاوه، استفاده از یک سیستم شبکه ای در طراحی سایت می تواند باعث شود که همه عوامل و محتواها به گونه مرتب و منظم قرار بگیرند.

در طراحی سایت خود پایدار باشید.

 

فونت ها و دکمه های خود را در تمامی صفحات برای ایجاد نمای یکنواحت و پایدار، یکسان و هماهنگ بسازید. در حالی که رنگ ها و اندازه فونت هایی را تغییر می دهید که با عوامل موجود در وب سایت تان هم خوانی دارد، بسیار حائز اهمیت می باشد که سایت شما تماما پایدار و یک دست به نظر برسد

تا از ایجاد سردرگمی ها جلوگیری به عمل آید و جستجویابی را برای استفاده در هر بخشی از سایت بسیار آسان می سازد. از این رو اطمینان حاصل کنید که طراحی شما در تمامی ابزارها نیز پایدار و یک دست می باشد.

طول مسیر جستجو کاربران را کوتاه کنید.

اطمینان حاصل کنید که کاربر شما مراحل بسیاری را از شروع تا پایان عملکرد مد نظر خود پشت سر نمی گذارد. وجود مراحل بسیار باعث می شود تا کاربر سایت شما شور و علاقه خود را از دست بدهد. از این رو بهتر است بازدیدکنندگان خود را با کوتاه کردن مسیر جستجو در سایت، همیشه همراه خود نگاه دارید.

از یک گزینه SEARCH به کار ببرید.
داشتن محتواهای بسیار خیلی هم عالی است، اما اگر بازدیدکنندگان شما نتوانند آن چه که به دنبال آن می باشند را بیابند، به نظر می رسد که هیچ یک از محتواهای تان وجود ندارند.

از این رو از فیلترها و گزینه های رده بندی در طراحی سایت خود استفاده نمایید تا باعث شوید تا کاربران لحظات خوش و بدون مشکلی را در سایت تان در اختیار داشته باشند و به راحتی با سایت شما در تعامل شوند.

شخصی سازی کنید.
یک طراحی سایتی که می تواند برای تمامی کاربران مطابقت داشته باشد، باعث می شود که آن ها به این احساس برسند که شما سایت را برای آن ها شخصی سازی کرده اید. در وب سایت هایی مانند PINTEREST که شما بلافاصله تصاویری که در طول جستجوتان پین کرده بودید را مشاهده می نمایید،

از این ویژگی بهره می برند. PINTEREST حتی یک قدم فراتر می رود و پین های پیشنهادی را نیز در صفحات طبقه بندی می نماید که شما از قبل برای خود ساخته بودید. اضافه کردن این ویژگی به کاربران شما اجازه می دهد تا با برند و تجارت شما به گونه ای قدرتمند تر در ارتباط و تعامل شوند.

یک طراحی ریسپانسیو را برای وب سایت خود با توجه به گروه سنی کاربران، در نظر داشته باشید.

 

این توصیه باعث می شود که شخصی سازی سایت تان نیز یک مرحله بالاتر رود. می بینید، گروه های سنی مختلف، به عوامل بصری طراحی به گونه ای متفاوتی واکنش نشان می دهند. در حالی که هر رنج گروه سنی از ابزار یکسانی استفاده می کنند،

بهتر است سایت را برای هر گروه سنی بهینه سازی کنیم تا هر کسی به راحتی بتواند با آن ارتباط برقرار نماید و از این رو شانس شما برای تبدیل میزان مخاطبین به مشتریان سایت نیز افزایش می یابد. یک راه انجام دادن این کار این می باشد که ویژگی هایی را مانند غلظت رنگ و اندازه فونت را تغییر دهید.

این امر می تواند واقعا تفاوتی را میان تجربه کاربری خوب و بد نمایان سازد.

روی تصاویر تمرکز داشته باشید.

 

رنگ ها مانند قرمز بیشتر در معرض توجه می باشند و می توانند به عنوان پرچم های قرمزی در نظر گرفته شوند که هشدارهایی را نمایان می سازند، این در حالی است که سایه هایی از رنگ آبی برای نشان دادن حس اعتماد و صمیمت در طراحی سایت ها به کار می رود.

بازخوردها و عکس العمل های واضحی را مهیا سازید.

بسیار برای هشدار ها و اعلانات شما واجب و ضروری می باشد که از نظر بصری قابل شناسایی باشند، به گونه ای که کاربران متوجه شوند که چه اتفاقاتی روی می دهد. پیام های تاییدیه مانند “فرم شما با موفقیت ارسال شد” به کاربران اجازه می دهد تا بدانند که آن ها می توانند در مرحله بعدی نیز قدم گذاشته و ادامه دهند.

 

از انیمیشن های ساده ای استفاده کنید.

استفاده از انیمیشن ها در صفحات ورودی سایت و یا عوامل دعوت به عمل یک راه مطمئن برای جلب توجه بازدیدکنندگان می باشد.

در هر صورت، یقین حاصل کنید که این انیمیشن ها هدفمند بوده و مانعی در عملکرد های آن ها ایجاد نمی کند. مطمئنا شما نمی خواهید تا بازدیدکنندگان سایت خود را اذیت و آزار کنید و آن ها را به سمت وب سایت رقیب خود هدایت نمایید، درست است؟

زمانی که بحث تجربه کاربری می شود، کاربردی بودن بسیار اهمیت دارد. در هر صورت، چیزی که بسیار حائزه اهمیت می باشد این است که عملکرد سایت شما باید طبیعی و نرمال، ساده و واضح باشد.

شما می خواهید تا بازدیدکنندگان در سایت شما احساس راحتی کنند. تجربه کاربری خوب همیشه مساوی با بازدیدکنندگان شاد می باشد. بازدیدکنندگان شاد نیز مساوی با شاد بودن شما است.

آیا نمی خواهید شاد باشید؟

بهینه سازی سایت

طراحی سایت

شرکت طراحی سایت

بزرگترین شرکت تبلیغاتی

بزرگترین شرکت تبلیغاتی در ایران

تیزر تبلیغاتی

کاتالوگ

کارت ویزیت

 انواع هدایای تبلیغاتی

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

زمانی که بحث تجربه کاربری می شود، کاربردی بودن بسیار اهمیت دارد. در هر صورت، چیزی که بسیار حائزه اهمیت می باشد این است که عملکرد سایت شما باید طبیعی و نرمال، ساده و واضح باشد. شما می خواهید تا بازدیدکنندگان در سایت شما احساس راحتی کنند. تجربه کاربری خوب همیشه مساوی با بازدیدکنندگان شاد می باشد. بازدیدکنندگان شاد نیز مساوی با شاد بودن شما است.

نویسندهطراحی سایت
منبعطراحی سایت
اشتراک
مقاله قبلیطراحی سایت برای کودکان
مقاله بعدیسرچ کاربری یک تجربه کاربری طراحی سایت
طراحی سایت پوشش همواره تلاش کرده است تا با بکار گیری جدیدترین و بروز ترین متد های طراحی وب سایت روز دنیا, دست به طراحی انواع پورتال یا وب سایت دولتی,سایت شرکتی,سایت فروشگاهی,سایت خبری,سایت مذهبی,سایت ورزشی,سایت دانلود و بازی,سایت شخصی و حتی طراحی سایت رایگان نماید تا تحولی جدید در دنیای طراحی وبسایت بوجود آورد به گونه ای که دیگر در طراحی های وب سایت پوشش, سایت های معمولی و سه ستونه و دو ستونه و پر زرق و برق قدیمی که حوصله ی هر کاربری را به سر می برد جای خود را به سایت هایی با گرافیک و کیفیت و از همه مهمتر سئوی بالا می دهند و هر کاربری را مجذوب خود کرده و اینگونه است که راندمان کار یک وب سایت بالا رفته و طراحی سایت مورد نظر به هدف خود که رضایت و بازدید بیشتر کاربران است, می رسد.

بدون نظر