سایت تولیدات فن آفرین سپاهان

0
79
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سایت تولیدات فن آفرین سپاهان

طراحی وب سایت بازار روز کوثر ۵ اصفهان با آدرس www.fanafarinsepahan.ir یکی از دهها وب سایت های صنعتی – شرکتی گروه طراحی سایت پوشش که طراحی سایت در اصفهان انجام شده است.

طراحی سایت تولیدات فن آفرین سپاهان در اوایل سال ۹۴ توسط تیم برنامه نویسی و طراحی سایت اصفهان گروه پوشش به پایان رسید و به مدیریت تحویل گردید. طراحی سایت الیاف شیشه ای ایران توسط تیم آسئو aseo.ir (زیر گروه طراحی سایت پوشش) با سئو و بهینه سازی در اصفهان هم اکنون با عبارت ” تولیدات فن آفرین سپاهان” در صفحه اول و ” تولیدات فن آفرین سپاهان ” اصلی ترین محصولات وب سایت تولیدات فن آفرین سپاهان در صفحه دوم گوگل میباشد.

جهت دریافت قیمت تم سایت و قیمت قالب های متنوع طراحی سایت پوشش از سایت اصفهان سایت و همچنین هزینه سئو سایت و بهینه سازی وب سایت در اصفهان از سایت آسئو aseo.ir بازدید بفرمائید.

“۱۴ سال تجربه طراحی سایت در اصفهان افتخاریست.”


لینک های مفید: | ” اصفهان وب ” خرید دامین و هاست در اصفهان isfahanweb.com | ” اصفهان وب ” جستجوی دامنه سایت isfahanweb.ir | ” آسئو “هزینه سئو در اصفهان aseo.ir | ” اصفهان سایت ” هزینه تم , قالب و طراحی سایت در اصفهان isfahansite.ir |


جهت آشنایی با طراحی سایت و سئو از بخش مقالات سایت اطلاعات مفید و خواندنی را مطالعه فرمایید از جمله: سایت و کاربرد سئو , وب سایت یا پورتال , هزینه طراحی سایت , دامین یا دامنه , هاست لینوکس یا ویندوز , سئو چیست , خدمات بهینه سازی , خواسته های مالک سایت , مراحل طراحی سایت و دهها مقاله مفید


مختصری درباره درباره فن آفرین سپاهان :

واحد صنعتی فن آفرین سپاهان با مدیریت آقای مهدوی با یاری خداوند گامهایی در جهت رشد اقتصادی و قطع وابستگی و نیل به خودکفائی صنعت برداشته است و افتخار آنرا دارد که توانسته است انواع گیربکس های پیچ و حلزون را با رعایت کلیه استاندارد های بین المللی و محاسبات لازم و راندمان بالا در خط تولید انبوه قرار داده است و صنعتگران را از وارد کردن این گونه انتقال دهنده ها و خروج ارز از کشور بی نیاز نماید.

درباره تولیدات فن آفرین سپاهان : انتقال دهنده های پیچ و حلزون در صنعت کاربرد وسیعی داشته و موارد استفاده اینگونه انتقال دهنده هادر انواع بالابرها – آسانسور ها – نوارنقاله و سایر مکانیزمها می باشد.

مزایای دستگاههای پیچ و حلزون نسبت به سایر انتقال دهنده ها عبارتند از: ۱- نسبت انتقال زیاد ۲- روان بودن و بدون صدا کار کردن ۳- امکان خود ترمز کننده گی ۴- امکان انتقال حرکت بین محورهای متنافر

گیربکس های تولیدی این واحد صنعتی در مدل های (VF – VFC – MVF) و با نسبت انتقال های مختلف ساخته می شوند که مدل VF آن در مدل های (VFV VFA VFN) مونتاژ میگردد.ضمنا گیربکس های مدل MVF را هم میتوانید در مدل های (MVF.N MVF.A MVF.V MVF.F MVF.FC) مونتاژ کنید.

گیربکس حلزونی سری VF-Nمحور ورودی در این نوع گیربکس های حلزونی با بهره گیری از پولی,چرخ زنجیر,مکانیزه های دستی و یا کوبلینگ با موتور به چرخش در می آیند.

گیربکس حلزونی سری VF-Aمحور ورودی در این نوع گیربکس های حلزونی با بهره گیری از پولی,چرخ زنجیر,مکانیزه های دستی و یا کوبلینگ با موتور به چرخش در می آیند.

گیربکس حلزونی سری VF-Fمحور ورودی در این نوع گیربکس های حلزونی با بهره گیری از پولی,چرخ زنجیر,مکانیزه های دستی و یا کوبلینگ با موتور به چرخش در می آیند.

گیربکس حلزونی سری VF-FCمحور ورودی در این نوع گیربکس های حلزونی با بهره گیری از پولی,چرخ زنجیر,مکانیزه های دستی و یا کوبلینگ با موتور به چرخش در می آیند.

گیربکس حلزونی سری VF-Vمحور ورودی در این نوع گیربکس های حلزونی با بهره گیری از پولی,چرخ زنجیر,مکانیزه های دستی و یا کوبلینگ با موتور به چرخش در می آیند.

گیربکس حلزونی سری VF-Pمحور ورودی در این نوع گیربکس های حلزونی با بهره گیری از پولی,چرخ زنجیر,مکانیزه های دستی و یا کوبلینگ با موتور به چرخش در می آیند.

گیربکس حلزونی سری MVF-Nمحور ورودی در این نوع گیربکس های حلزونی با بهره گیری از فلنج بطور مستقیم با محور ورودی موتور کوبل شده و به چرخش در می آید.

گیربکس حلزونی سری MVF-Aمحور ورودی در این نوع گیربکس های حلزونی با بهره گیری از فلنج بطور مستقیم با محور ورودی موتور کوبل شده و به چرخش در می آید.
گیربکس حلزونی سری MVF-Fمحور ورودی در این نوع گیربکس های حلزونی با بهره گیری از فلنج بطور مستقیم با محور ورودی موتور کوبل شده و به چرخش در می آید.

گیربکس حلزونی سری MVF-FCمحور ورودی در این نوع گیربکس های حلزونی با بهره گیری از فلنج بطور مستقیم با محور ورودی موتور کوبل شده و به چرخش در می آید.

گیربکس حلزونی سری MVF-Vمحور ورودی در این نوع گیربکس های حلزونی با بهره گیری از فلنج بطور مستقیم با محور ورودی موتور کوبل شده و به چرخش در می آید.

گیربکس حلزونی سری MVF-Pمحور ورودی در این نوع گیربکس های حلزونی با بهره گیری از فلنج بطور مستقیم با محور ورودی موتور کوبل شده و به چرخش در می آید.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
اشتراک
مقاله قبلیسایت بازار روز کوثر ۵ اصفهان
مقاله بعدیسایت شرکت نوسازان برق هرمز
طراحی سایت پوشش همواره تلاش کرده است تا با بکار گیری جدیدترین و بروز ترین متد های طراحی وب سایت روز دنیا, دست به طراحی انواع پورتال یا وب سایت دولتی,سایت شرکتی,سایت فروشگاهی,سایت خبری,سایت مذهبی,سایت ورزشی,سایت دانلود و بازی,سایت شخصی و حتی طراحی سایت رایگان نماید تا تحولی جدید در دنیای طراحی وبسایت بوجود آورد به گونه ای که دیگر در طراحی های وب سایت پوشش, سایت های معمولی و سه ستونه و دو ستونه و پر زرق و برق قدیمی که حوصله ی هر کاربری را به سر می برد جای خود را به سایت هایی با گرافیک و کیفیت و از همه مهمتر سئوی بالا می دهند و هر کاربری را مجذوب خود کرده و اینگونه است که راندمان کار یک وب سایت بالا رفته و طراحی سایت مورد نظر به هدف خود که رضایت و بازدید بیشتر کاربران است, می رسد.

بدون نظر

نظر دادن