مقالات طراحی سایت

وبلاگ

 • 1398/08/13 0 پیام مقالات بابک صفایی

  تجارت در تعطیلات تابستانی . مطالعه ای ONDECK VACATION گزارش می دهد که تنها ۵۷ درصد از تاجران کوچک در سال گذشته برای تعطیلات تابستان برنامه ریزی نمودند. علاوه بر این، تنها یک ربع از این تاجران برای خود روزهای اندکی را معین کردند تا از خانه بیرون بزنند.حقیقت های ناراحت کننده دیگری نیز وجود داشت که از این اینفوگرافیک هویدا است. اولین مورد این چنین بود که اکثریت دارندگان تجارت کوچک هنگامی که در تعطیلات بودند، به طور کامل از محل کار خود جدا نشدند. مورد دیگر مربوط به آمارهای ناامید کننده است که عدم تمایل به داشتن تعطیلات به صورت کلی در میان افرادی مشهود می باشد که به تنهایی و به صورت مستقل مشغول به کار می باشند –مخصوصا آن هایی که تجارت جدیدی را راه انداخته اند.

 • 1398/08/13 0 پیام مقالات بابک صفایی

  الکسا برخلاف گوگل رنک (Google Rank) عمل می کند به این صورت که هر چه رتبه الکسا پایین تر باشد به منزله امتیاز و برتری سایت می باشد (رتبه ۱۰ از رتبه ۱۰۰ بهتر می باشد) ولی عدد گوگل رنک هر چه بیشتر باشد بهتر است.

 • 1398/08/13 0 پیام مقالات بابک صفایی

  شرکت آمازون در آوریل سال ۱۹۹۶ الکسا را در ایالات متحده تاسیس کرد.مزایای الکسا (ویژگی های الکسا):۱٫ امکان بررسی رتبه سایت و وضعیت آن در مقایسه با سایر رقبا-الکسا برخلاف گوگل رنک (Google Rank) عمل می کند به این صورت که هر چه رتبه الکسا پایین تر باشد به منزله امتیاز و برتری سایت می باشد (رتبه ۱۰ از رتبه ۱۰۰ بهتر می باشد) ولی عدد گوگل رنک هر چه بیشتر باشد بهتر است.۲٫ بررسی سایت های برتر در هر کشور و مشاهده آن ها. به عنوان مثال امکان دیدن ۱۰۰ سایت برتر ایران را دارید

 • 1398/08/13 0 پیام مقالات بابک صفایی

  امروزه اسم استارت آپ در خیلی جاها مخصوصا در میان جوانان و علاقه مندان به کار دیجیتال مارکتینگ به گوشمان خورده است. و شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که چگونه استارت آپ بسازیم؟ استارت آپ در حقیقت کسب و کارهای تازه و نوپا می باشند. شما می توانید با استفاده از ایده های خوب و موفق زمینه را برای شروع کسب و کار جدید مهیا کنید و آن ایده ها را با توجه به نیاز روز مشتریان عملی سازید.

 • 1398/08/13 0 پیام مقالات, pages بابک صفایی

  اپلیکیشن های IPAD . طراحی های خوب در اطراف ما وجود دارند. نه تنها در موارد چاپی و وب سایت ها، بلکه در هر زمینه ای حضور دارند. چیزی که شما اغلب به آن توجه نمی کنید، این است که شما از هر آیتم، ابزار و وب سایتی که استفاده می کنید، لذت می برید.

 • 1398/08/13 0 پیام مقالات بابک صفایی

  زمان و انرژی زیادی میبرد طول می کشد تا کسب و کار کوچک خود را آنلاین به بازار عرضه کنید. اما اگر شما دنبال یک رویکرد استراتژیک که شامل جستجوگرها، ایمیل، رسانه های اجتماعی و موتورهای جستجوگر هستید، به موفقیت بازاریابی دست خواهید یافت. اما اگر کسب و کارتان به تاکتیک های پیشرفته تر نیاز دارد یا برای کسب و کارتان از این چیزها مراقبت می کنید، همین الان با گروه تبلیغاتی پوشش تماس بگیرید.

 • 1398/08/13 0 پیام مقالات بابک صفایی

  مارک تجاری و وب سایت . طراحی یک مارک تجاری، کار مشکلی است. کارها و تحقیقات زیادی در این زمینه انجام شده و حتی در جهت پیشبرد آن ، باید زمان زیادی را برای تحقیق و بررسی راجع به طراحی مارک های تجاری ، صرف کنیم. زمانی که شما در حال طراحی مارک های تجاری هستید، باید کاملا با تدبیر و هوشمندانه عمل کنید و نباید آن را خیلی پیچیده انتخاب کنید.

 • 1398/08/19 0 پیام pages بابک صفایی

  ساخت مستند ویدیوییویدئو مارکتینگ چیست؟ توضیحات زیادی برای ویدئو مارکتینگ ( video marketing ) یا همان بازاریابی ویدئویی وجود دارد:

 • 1398/08/19 0 پیام pages بابک صفایی

  تفاوت کاتالوگ و بروشوراصلی ترینتفاوت بروشور و کاتالوگ این است که بروشور یک سند چاپ شده و کوتاه است. این دفترچه شامل مواد توصیفی یا تبلیغاتی است. از سوی دیگر، کاتالوگسند یا کتابی است که حاوی اسامی، محصولات یا کتاب ها به صورت لیست بندی شده است.کاربرد بروشورها و کاتالوگ ها در شرکت تبلیغاتی نیز هست. بیش...

 • 1398/08/19 0 پیام pages بابک صفایی

  مالتی مدیا در لغت به معنای چند رسانه ای می باشد و در مفهوم رایانه ای و تبلیغات به استفاده از عناصر صوت و تصویر با قابلیت های انیمشن و متحرک سازی، برای انتقال پیام یا مفهومی در جهت یک هدف خاص، بیا انجام دادن کاری توسط آن، گفته می شود.

 • 1398/08/19 0 پیام pages بابک صفایی

  چه ضیافت شام برای بهترین مشتریهایتان باشد، چه کنفرانس یا ورکشاپی برای مدیران مرتبط با حیطهٔ فعالیت شما، یا همایش رونمایی از کتاب کودکان جدیدی در کتابفروشی شما، یا فقط یک مهمانی برای قدردانی از مشتریانتان باشد، برپایی یک رویداد راهی بسیار مناسب برای جلب توجه مشتریان جدید، تحکیم ارتباط با مشتریان قبلی...

 • 1398/08/19 0 پیام pages بابک صفایی

  هدیه تبلیغاتی هدیه ایست که یک شخص یا یک بنگاه اقتصادی جهت معرفی مجموعه یا محصول یا برند خود یا ترویج و تبلیغ از محصولاتی به عنوان هدیه استفاده می‌نماید که نام و برند خود را روی آن حک نموده‌است و آن را به مخاطبین خود (بازار هدف از قبل تعیین شده) تقدیم می‌نماید. به این گونه محصولات هدیه یا هدایای تبلیغاتی گفته می‌شود.